Başkandan

20 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren Bilişim İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği (BİSİAD), yüzyılımıza damgasını vuran bilişim teknolojilerinin yaygınlaşması ve dünya bilişim pazarında ülkemizin hak ettiği payı alabilmesi için bilişim ürünleri ve hizmetleri üretenleri destekleyen, gelişime katkı koyan çalışmalarına devam etmektedir.

BİSİAD çatısı altında toplanan bilişim alanında faaliyet gösteren üye şirket ve sektör profesyoneli üyelerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ile Türkiye’nin dünya bilişim pazarından aldığı payı arttırması için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Birlikte üretmenin gücünü, kolektif çalışma bilincini iş dünyasına aşılama arzumuz, üyelerine değer katan bir dernek olmak BİSİAD’ın ana hedefleri arasındadır.

Yönetim, yüksek istişare kurullarımız, konseylerimiz ve üyelerimiz ile her fikri dinleyen, değerlendiren anlayışımız ile bundan sonraki onyıllarca da bilişim sektörünün ülkemize kazandırılması ve geliştirilmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

BİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı

İdris DOĞRUL

Aşağıdan hesabınıza giriş yapınız

Kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurunuz

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi resetlemek için kullanıcı adı veya email adresinizi girin.